You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / PDA-читалки / Jinke C6: синій колір надії

Jinke C6: синій колір надії


By natalia - Posted on 17 Жовтень 2011

Треба якось зацікавити Вас, як читача, кинути все й доторкнутися до моєї нетлінці. Цього разу на тестування компанія WebPanel.ru надала Jinke C6 - це брат близнюк з хорошим харчуванням. Не в тому сенсі, що добре їсть, а в тому що шлунок у дитинки китайської фірми працює в правильному напрямку з дитинства і тому він більше і міцніше свого близнюка L12. Заінтригував? Ще ні? А що якщо я скажу, що дозвіл екрана вище, ніж у моделі L12? Знову мимо? А кнопочок побільше? А коробочка синє? А вага все одно менше! Невже не цікаво поглянути на цю статтю?! Ну і даремно, тим більше збираюся розповісти багато нового, в тому числі як робити книги для подібного пристрою.
Jinke C6: синій - значить харчової
Компанія Jinke може пишатися своїм дітищем, вибравши для нього синій колір упаковки. Синій традиційно є привабливим для продуктових товарів. Модель C6 є товаром, хоч і не харчовим, але Брендовим. Напевно розпочати діяльність фірми необхідно саме з такого товару. А ось чому про це потрібно говорити окремо.

Читай, але очей не псуй!
Якщо Ви не знайомі з модельним рядом Jinke напевно має сенс прочитати цю статтю про модель L12. Нова випробувана модель багато в чому є точним аналогом і тут варто сказати «АЛЕ»! Саме відмінності цих моделей вносять головні зручності або недоліки. Jinke C6 більше розміром, більше екран, вище дозвіл і так далі. При цьому вага пристрою як і раніше не суттєвий. Ця модель не здається більше, вона здається більш правильною за пропорціями. Її екран вже не так схожий з PDA і може претендувати на книжковий формат. Це зручно, особливо коли руки зайняті насінням ...

Моє перше бажання для переходу до читання електронних книг - був важливий для мене фактор - розмір шрифту! Видавці так економлять на папері, що нехтують не тільки текстовим вікном при верстці, але і розміром шрифту. А це не комфортно, особливо в транспорті. Jinke в громадський транспорт брати не варто ніколи. Там немає світла. І його немає в належній мірі навіть для звичайних книг. Jinke можна взяти тільки на заднє місце в автомобілі і це через особливості екрану.

Екран у моделі C6 великий. Тому для тесту виготовив книгу з досить великим шрифтом. Підсвічування немає і тому читати необхідно при рівному і яскравому джерелі світла. Тестую. Вікно справа, книга переді мною. Завантажую, свіжу книгу в пристрій. Перша сторінка. Відкидаюся до спинки крісла, і я нічого не бачу. Повинен обмовитися - сторінку перед собою бачу, але некомфортно! Для читання не годиться таке освітлення. Очі втомляться швидше, ніж захочеться налити в кухоль свіжого чаю. Мало того, при гортання сторінок йде паразитна засвітка в тих місцях, де немає букв. Сторінка поступово світлішає, і літери стають більш контрастними. Але, відкинувшись на спинку крісла, близько 5 секунд читати взагалі неможливо. Треба міняти ситуацію і шукати рівний джерело світла. Вікно або настільна лампа зроблять для читання м'яке і комфортне стан. Ви перестанете помічати пристрій і почнете бачити книгу перед собою.

Порівнюючи екран, бачу, що він менш бликует ніж екран ноутбука. Поверхня екрану матова ... одразу згадав того хлопця, який учора у кафе намагався випендрюватися і читав новини з PowerBook ... Може він звик, але там не було видно нічого. Навіть яблуко на кришці не світилося. У таких умовах, при денному освітленні, Jinke зможе дати фору. Як шкода, що немає під боком пляжу і сонця, з задоволенням перевірив би екран в таких умовах. Винятком сьогодні може бути хіба що Sony Librie з білим екраном. Майже білим.

Більшість людей, коли дізнаються, що пристрій вимикати не потрібно і зображення не пропадає з екрану, навіть якщо вийняти батарейки, відразу запитають - «як це»? Давайте спробую пояснити технологію.

Уявіть флюгер. Його обертає вітер. Нам потрібно два положення. Вітер подув, флюгер поміняв положення (повернувся), вказуючи, куди дме вітер. Щоб залишитися в цьому положенні вітру, тобто сил або енергії, не потрібно. У випадку з електронним екраном нам потрібно два положення - чорна і біла сторони. Щоб сформувати зображення, ми гортаємо. Витрачається енергія, щоб повернути кульки білою або чорною стороною. Більше витрачати енергію не потрібно. Як тільки на екрані відобразилася сторінка електроніці більше робити нічого, і вона чекає наступної команди. Тому навіть 2 батарейок Вам вистачить на дуже тривалий час. Якщо Ви од читати не будете, то швидше батарейки потечуть ...

Кришка пристрою не вимикає, а тільки оберігає прилад. Важлива фізичний захист. Звичайно, з кришкою можна просто кинути Jinke в портфель або сумку, але не зайвим буде скористатися чохлом, який йде в комплекті.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика